0212 881 94 94

Alabileceğiniz En İyi Hizmet

Efes Filo Kiralama şirketi araçlarınızı ücretsiz olarak adresinize teslim eder ve adresinizden teslim alırken ister kurumsal uzun dönem kiralayın ister kısa dönem araç kiralayın tahaahüt yapmanıza gerek olmadan istediğiniz zaman iade edebilir ve 7 gün 24 saat boyunca yol yardım hizmeti ve kiralama süresince meydana gelebilecek acil, öngörülmeyen, kaza veya hasar durumlarında yedek araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.

uzun dönem filo kiralama
01

Uzun Dönem Kiralama

Kurumsal müşteri ve bireysel müşteriler için avantajlı bir seçim olan uzun dönem araç kiralama hizmeti ile geniş araç filomuzdan ihtiyaca yönelik araç kiralanabilir. Uzun dönem araç kiralamanın fiyat avantajı başta olmak üzere farklı avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

img
02

Kısa Dönem Araç Kiralama

İş seyahatleri, tatil dönemleri başta olmak üzere hayatı kolaylaştıran kısa dönem araç kiralamada da Efes Filo olarak hizmetinizdeyiz. Günlük ve kısa süreli araç kiralamada farklı araç alternatifleri ile hizmet vermekteyiz.

img
03

VIP Transfer Hizmetleri

Havalimanı - Otel / Otel -Havalimanı transferleri başta olmak üzere kendiniz özel hissedeceğiniz farklı transfer noktalarına ulaşmak için VIP Transfer Hizmetini seçebilirsiniz. Son model VIP ve özel donanımlı araçlarımızı ile size özel bir yolculuk deneyimi yaşayacaksınız.

img
04

2. El Kullanılmış Araç Satışı

Güven, dürüstlük ve şeffaflık ilkesi ile Efes Filo 2. el araç alımında araç sahibi olmak isteyenlerin yanında yer almaktadır.

img
05

Filo Kiralama

Kurumsal firmaların ve şirketlerin birden fazla olan araç ihtiyaçlarında filo kiralama hizmeti ile müşterilerimize zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktayız. Ayrı ayrı araçların bakım, onarım ihtiyaçları ile zaman kaybedilmez ve bu süreçler Efes Filo Kiralama tarafından yönetilir.
img