0212 881 94 94

Kiralarken Kaybolmayın

10 yılı aşkın süredir araç kiralama sektöründe hizmet veren Efes Filo KİRALAMA HİZMETLERİ, müşteri odaklı, kaliteli ve dürüst hizmet anlayışıyla faaliyetini sürdürmektedir. Profesyonel çalışma kadrosu ve 250'ye yakın geniş araç filosu ile Efes Filo kurumsal ve bireysel olarak her müşterinin ihtiyacına uygun alternatif araç seçenekleri sunmaktadır. Ekonomi, lux ve VIP segment araç filomuz her sene yeni model araçlar ile yenilenmektedir.

İstanbul araç kiralama ve İzmir araç kiralama hizmetleri başta olmak üzere Türkiye'nin her yerine araç ve filo kiralama hizmeti verilmektedir.

filo kiralama istanbul

Faaliyet alanımız sadece araç ve filo kiralama hizmeti olup işimizi en iyi ve müşterilerimizi mutlu edecek şekilde yapmaya özen göstermekteyiz

Efes Filo olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek alt yapımızı sürekli yenilemekte, müşterilerimize kaliteli ve konforlu bir araç kiralama deneyimi vaat etmekteyiz.

Esnek Ödeme Seçenekleri

01

Misyon ve Vizyon Bir Arada

Sınırsız Araç Çeşidi

02

%100 Müşteri Memnuniyeti

03
istanbul araç kiralama hakkında

Efes Filo olarak misyonumuz kurumsal ve bireysel müşterilerimizin araç ihtiyaçlarını son model, güvenli ve konforlu araçlarımızla karşılamaktır. Kısa ve uzun süreli araç kiralamalarında müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda kendilerine en uygun araç sağlanmaktadır.

Müşterilerin farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak, müşteri memnuniyeti önceliğini benimseyerek, geniş araç filomuz ile kaliteli ve profesyonel hizmet vermek amacımızdır. Müşterilerimizin kiraladıkları araçlar ile mutlu ve huzurlu bir yolculuk deneyimi yaşamaları önceliğimiz olmaktadır.


img